ELENA

Oto ja – Elena, ur 2005, maści najpiękniejszej, wysokość w kłębie 164 cm. Kilka lat temu ktoś kupił mnie na niechciany prezent, a że szybko trzeba było się mnie pozbyć trafiłam do handlarza końmi rzeźnymi. Stamtąd dzięki pomocy Darczyńców przyjechałam do fundacji.

Dziś, 5 lat później z nieokrzesanej klaczy stałam się pięknym, zrównoważonym koniem. Co prawda pod siodłem za wiele nie pracowałam, ale bardzo spokojna jestem i lubię ludzi. Na padoku zawsze pierwsza biegnę zobaczyć czy czegoś dobrego nie przynieśli 🙂 Szukam po kieszeniach, przymilam się aby tylko dostać jak najwięcej i to co najlepsze. Moje łakomstwo zaowocowało „kilkoma” nadprogramowymi kilogramami, ale ma to swoje plusy – masa jest, jest z czego robić rzeźbę 😉

W związku z tym poszukuje kogoś ogarniętego w układaniu koni, bo poza tym, że dam na siebie wsiąść to zupełnie nie wiem co ten na górze do mnie „mówi”. Szukam osoby cierpliwej, dobrze jeżdżącej, a nader wszystko kochającej konie. Takiej, która będzie umiała mnie wszystkiego nauczyć i dla której będę najlepszym przyjacielem. Nie szukam chwilowych przygód, tylko domu na dziś, na jutro i na zawsze. Jeśli jesteś w stanie mi to zaoferować – wypełnij formularz.

WYSZUKAJ KONIA DO ADOPCJI

W jakim wieku szukasz konia:
0-4 lat
5-12 lat
13-20 lat
21 i więcej


Twoje doświadczenie w obyciu z końmi:
małe
średnie
duże
Wybierz przeznaczenie konia:
koń do towarzystwa
kuc
koń mały
koń duży


Dzięki naszemu systemowi adopcji koni zyskujesz pewność, iż wybrany koń lub klacz będą spełniały Twoje oczekiwania. Jednocześnie zapewniasz godziwe warunki żywemu stworzeniu, które na to zasługuje.

WESPRZYJ DAROWIZNĄ NASZYCH PODOPIECZNYCH Twoje wsparcie pozwala nam ratować zwierzęta.
20 zł
50 zł
100 zł
inna kwota

Dziękujemy Państwu za każdą pomoc!