TORA

Adopcję konia mogę polecić osobom tylko zdecydowanym i odpowiedzialnym. Posiadanie konia to ogromne zobowiązanie i odpowiedzialność. Koń to nie zabawka, to bardzo emocjonalne i przywiązujące się do ludzi, innych koni i miejsca zwierzę.

Torę adoptowaliśmy z Centaurusa, ponieważ Wasza fundacja jest mi znana od dłuższego czasu. Zawsze chętnie przeglądałam się Waszym działaniom oraz wspierałam, na ile to było możliwe.

Tora u nas w domu nazywana po prostu Tosią. To przesympatyczny, bardzo inteligentny i oddany koń…. ale trochę też taki koń demolka i wszystkożerca;) – żeby to za słodko nie było. Cóż, ideałów nie ma;))) Tosia wnosi w nasze życie dużo radości i miło spędzonych wspólnie chwil, jak i również szczyptę zamętu i zniszczenia – co by była zachowana życiowa równowaga!  Na adopcję konia zdecydowałam się ponieważ potrzebowałam towarzystwa dla swojego konia. Skoro miałam już tego jednego wymarzonego, wyczekanego i kupionego to pomyślałam, że ten drugi to będzie jakiś koń w potrzebie, któremu można pomóc. Będąc częstym gościem na Państwa stronie zobaczyłam zdjęcia Tory i tak to się dalej potoczyło.

Anna

WYSZUKAJ KONIA DO ADOPCJI

W jakim wieku szukasz konia:
0-4 lat
5-12 lat
13-20 lat
21 i więcej


Twoje doświadczenie w obyciu z końmi:
małe
średnie
duże
Wybierz przeznaczenie konia:
koń do towarzystwa
kuc
koń mały
koń duży


Dzięki naszemu systemowi adopcji koni zyskujesz pewność, iż wybrany koń lub klacz będą spełniały Twoje oczekiwania. Jednocześnie zapewniasz godziwe warunki żywemu stworzeniu, które na to zasługuje.

WESPRZYJ DAROWIZNĄ NASZYCH PODOPIECZNYCH Twoje wsparcie pozwala nam ratować zwierzęta.
20 zł
50 zł
100 zł
inna kwota

Dziękujemy Państwu za każdą pomoc!