KULFON VEL RUPIAN

Decydując się na adopcję konia z fundacji, nie tylko przyjmujemy do swojej rodziny przyjaciela na całe życie, ale też dajemy dom zwierzęciu, które cały czas czeka na kogoś, kto będzie mógł go pokochać.

Adoptowałem właśnie takiego konia. Z Rupianem jestem już od 3lat. Fundacja Centaurus oferuje nie tylko możliwość wirtualnej adopcji koni, ale również wiele takich, które dostępne są do adopcji realnej. Nowy członek rodziny zdecydowanie wywrócił moją codzienność do góry nogami.
W momencie adopcji, Rupian- jak większość koni w fundacji- był koniem surowym. Nie było to jednak dla mnie problemem. Z chęcią rozpoczęliśmy razem pracę od podstaw. Nie tylko Rupian uczy się nowych rzeczy i poznaje tajemnice relacji koń-człowiek, również we mnie kształtuje się cierpliwość, spokój i opanowanie. Jestem mu wdzięczny, ponieważ każda minuta spędzona z nim, czy to podczas pracy pod siodłem, czy podczas przebywania z nim na pastwisku, daje mi wiele satysfakcji. Do dzisiaj, widząc rezultaty naszej wciąż owocujacej pracy oraz to jak Rupian staje się mężnym i odważnym koniem, nie mam wątpliwości, że adopcja konia byla znakomitym krokiem do nowej codzienności, a on sam udowadnia że imię Kulfon już do niego zupełnie nie pasuje. Każdy z koni będących własnością fundacji zasługuje na kochającą rodzinę, a chęć zapewnienia właśnie takiego domu zainspirowało mnie, nie do kupna, ale do adopcji konia.
Aron

WYSZUKAJ KONIA DO ADOPCJI

W jakim wieku szukasz konia:
0-4 lat
5-12 lat
13-20 lat
21 i więcej


Twoje doświadczenie w obyciu z końmi:
małe
średnie
duże
Wybierz przeznaczenie konia:
koń do towarzystwa
kuc
koń mały
koń duży


Dzięki naszemu systemowi adopcji koni zyskujesz pewność, iż wybrany koń lub klacz będą spełniały Twoje oczekiwania. Jednocześnie zapewniasz godziwe warunki żywemu stworzeniu, które na to zasługuje.

WESPRZYJ DAROWIZNĄ NASZYCH PODOPIECZNYCH Twoje wsparcie pozwala nam ratować zwierzęta.
20 zł
50 zł
100 zł
inna kwota

Dziękujemy Państwu za każdą pomoc!