ELVIS

Chcielibyśmy się dowiedzieć czy polecają Państwo adopcję konia i dlaczego adoptowali zwierzę właśnie z Fundacji Centaurus? 
Polecam, jest to bezpieczna forma i możliwość posiadania konia, zwłaszcza dla osób, których nie stać na zakup lub są mało doświadczone w temacie i chcą mieć pewność, że w razie problemów mogą liczyć na pomoc.
Z Centaurusa adoptowałam konia ze względu na polecenia znajomych.

Co nowy, kopytny członek rodziny wniósł w Państwa życia? 
Nowe doświadczenia pracy z młodym koniem, z dużo innymi wymaganiami niż koń, którego już posiadaliśmy. Była to ogromna radość z kolejnych sukcesów z kolejnych porozumień i wielka satysfakcja z możliwości wspólnego obcowania. Dodatkowo dzięki temu, że opiekujemy się dwójką koni i jeździmy konno razem z mężem, mamy możliwość wspólnych wyjazdów w teren i wspólnego dzielenia się pasją!

Dlaczego zdecydowali się Państwo na adopcję, zamiast kupno konia (czy to wynika np. z pewności, że jeśli coś się stanie, to koń jest bezpieczny bo wróci do nas itd)?
Decyzja ta była spowodowana chęcią pomocy zwierzakowi w potrzebie. Chęcią stworzenia mu życia na jakie zasłużył

pozdrawiam
Aneta

WYSZUKAJ KONIA DO ADOPCJI

W jakim wieku szukasz konia:
0-4 lat
5-12 lat
13-20 lat
21 i więcej


Twoje doświadczenie w obyciu z końmi:
małe
średnie
duże
Wybierz przeznaczenie konia:
koń do towarzystwa
kuc
koń mały
koń duży


Dzięki naszemu systemowi adopcji koni zyskujesz pewność, iż wybrany koń lub klacz będą spełniały Twoje oczekiwania. Jednocześnie zapewniasz godziwe warunki żywemu stworzeniu, które na to zasługuje.

WESPRZYJ DAROWIZNĄ NASZYCH PODOPIECZNYCH Twoje wsparcie pozwala nam ratować zwierzęta.
20 zł
50 zł
100 zł
inna kwota

Dziękujemy Państwu za każdą pomoc!