ASTRA

Adopcję oczywiście polecam, głównie właśnie z tego powodu, że jeśli bym z jakiegoś powodu nie mogła się już Astrą na sto procent i dobrze opiekować, odjedzie z powrotem do Centaurusa, w dobre ręce i nie będę musiała jej ogłaszać w internecie i oddawać obcym ludziom i mieć nadzieję, że to dobrzy ludzie. Drugim głównym powodem wyboru adopcji było to, że istnieje na świecie tyle koni i zwierząt, które nie mają domu albo nigdy nie zaznały miłości i to chciałam Astrze zaoferować, a jednocześnie wiem, że dzięki mnie zwolniło się u was miejsce dla kolejnych koni, zwierząt. Od kiedy adoptowałam Astrę zmieniło się bardzo wiele, oczywiście na lepsze. Prawie każdego dnia spędzamy razem dużo czasu. Kiedy przyjechała, umiała bardzo mało i nie miała zbyt wielkiego kontaktu z człowiekiem. Od tego czasu każdego dnia robi duże postępy i nasza relacja ciągle zmienia się na lepsze. Osobiście uważam, że o wiele większą satysfakcję daje patrzenie na to, jak klacz uczy się i jak rośnie jej zaufanie do człowieka, niż kupienie konia, który już wszystko umie i w wypadku którego nie ma szansy na obserwowanie dalszego rozwoju.

Kristýna

ORYGINAŁ

Adopci určitě doporučuji hlavně právě z důvodu toho, že pokud bych se z jakéhokoliv důvodu už nemohla o Astru nastoprocent a dobře postarat, půjde zpět do Centauru, do dobrých rukou a nebudu ji muset na internetu inzerovat cizím lidem a doufat že jsou tito lidé dobří. Druhou hlavni motivaci k adopci a ne koupi koně bylo to, že existuje na světě tolik koní a zvířat, která nemají dobrý domov nebo nikdy nepoznala lásku a to jsem chtěla Astre nabídnout, zároveň vím, že se třeba díky mě uvolnily u Vas další prostředky a podmínky pro záchranu dalších koní, zvířat. Od té doby co jsem Astru adoptovala se toho mnoho změnilo, jen k lepšímu. Téměř každý den spolu travime spoustu času, když přijela, uměla jen velmi málo a neměla příliš zkušenosti s lidmi, od té doby dělá každý den velké pokroky a nás vztah se neustále vyvíjí k lepšímu. Osobně je mi mnohem milejší, klisnu vidět jak se učí a prohlubuje se její důvěra k lidem než kdybych si koupila koně co už všechno umí a neměla bych šanci jej vidět ,, růst,,. Fotografie a případné video zašlu někdy v příštích dnech.

S pozdravem

Kristýna

WYSZUKAJ KONIA DO ADOPCJI

W jakim wieku szukasz konia:
0-4 lat
5-12 lat
13-20 lat
21 i więcej


Twoje doświadczenie w obyciu z końmi:
małe
średnie
duże
Wybierz przeznaczenie konia:
koń do towarzystwa
kuc
koń mały
koń duży


Dzięki naszemu systemowi adopcji koni zyskujesz pewność, iż wybrany koń lub klacz będą spełniały Twoje oczekiwania. Jednocześnie zapewniasz godziwe warunki żywemu stworzeniu, które na to zasługuje.

WESPRZYJ DAROWIZNĄ NASZYCH PODOPIECZNYCH Twoje wsparcie pozwala nam ratować zwierzęta.
20 zł
50 zł
100 zł
inna kwota

Dziękujemy Państwu za każdą pomoc!